نگهداری و مراقبت : پرستاری توسط خویشاوندان

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه پرستاری توسط خویشاوندان مرتبط بوده و در رده نگهداری و مراقبت قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

شما عاشق والدین تان هستید، اما وقتی کاملا روشن و واضح گفته اید که به کودک بستنی ندهند چون هنوز زود است و ممکن است باعث آلرژی شود، باز هم این کار را می کنند. این جنگ نو و کهنه است. برخی از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها یا حتی دوستان و آشنایان از رژیم غذایی کودک انتقاد می کنند و شاید حتی سایر قوانین شما را هم نادیده بگیرند.

پرستار کودک

بر عهده داشتن مسئولیت فردی دیگر، فوق العاده است اما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید. می توانید فرزندتان را با دیگر بزرگسالان وارد گفتگو کنید یا می توانید در این مورد فکر کنید که برای مراقبت از فرزندتان نه برای همیشه بلکه برای زمان هایی محدود فردی را بیابید.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من یه پسر شش ماهه دارم و شاغل هستم. پسرم پیش مامانم میمونه بخاطر اینکه صبح زود باید برم سرکار مجبورم شب خونه مامانم بمونم چون صبح پسرم بیدار میشه. میخوام بدونم کدوم روش بهتره، اینکه خونه مامانم بمونم تا پسرم صبح بیدار نشه یا خونه خودم بمونم و صبح پسرم بیدار بشه؟

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «پرستاری توسط خویشاوندان» واقع در رده «نگهداری و مراقبت» و بخش «نوزاد» می‌باشید.