بایدها و نبایدها : خواب

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه خواب مرتبط بوده و در رده بایدها و نبایدها قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

اختلال خواب در طول دوران بارداری یک مشکل شایع است. این مشکل بیشتر نتیجه اضطراب و استرس، تغییرات هورمونی و ناراحتی های جسمی می باشد. با پیشرفت بارداری، پیدا کردن یک موقعیت راحت برای خواب، دشواری تان را بیشتر می کند. گاهی شما مجبورید بابت تخلیه مثانه خود چندین بار در طول شب بیدار شوید. راهنمایی های سایت فرزند را برای خواب بهتر و راحت تر بخوانید.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

اگه تو ماه اول به پشت بخوابیم یا آروم آروم غلت بخوریم بعد به پهلو بخوابم خطر داره؟ اطرافین میگن که فقط باید به پهلوی راست بخوابی و هیج وقت به پشت یا طاق باز نخوابی، اما من خیلی اذیت میشم هر وقت به پهلو می خوابم. میشه راهنمایی کنید از چه ماهی باید به پهلو بخوابم؟

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من الان شش ماهه باردارم، آیا به پشت خوابیدن برای جنین خطرناکه؟

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «خواب» واقع در رده «بایدها و نبایدها» و بخش «بارداری» می‌باشید.