دانشنامه فرزند

نرم‌افزارهای فرزند

نرم‌افزارهای فرزند

شناخت حیوانات مزرعه

آشنایی با حیوانات برای کودکان – شناخت حیوانات مزرعه به کمک این نرم‌افزار می‌توانید در محیطی کودکانه، فرزند خود را با حیوانات مزرعه آشنا نمایید. سعی شده است که با کمک حرکت دادن به حیوانات محیطی جذاب‌تر برای کودکان به تصویر کشیده شود. در این برنامه فرزند شما با آوای حیوانات مزرعه آشنا گشته و نام حیوان به دو زبان فارسی و انگلیسی به او یاد داده می‌شود.

آشنایی با حیوانات برای کودکان – شناخت حیوانات مزرعه

این برنامه شامل:

  • محیطی پویا با طراحی کودکانه و موزیکال
  • آشنایی با محیط مزرعه
  • آشنایی با تغییرات آسمان در روز و شب
  • آشنایی با 21 حیوان موجود در مزرعه
  • به همراه صدا و گالری تصاویر واقعی حیوانات
  • آموزش نحوه نگارش و تلفظ نام حیوان به دو زبان فارسی و انگلیسی

جدول زمان‌بندی کودک

جدول زمان‌بندی کودک چه زمانی کودک شما از خوردن شیر فارغ می‌شود و می‌تواند غذای کمکی یا جامد را شروع نماید؟ چه زمانی قادر است خودش به تنهایی غذا بخورد؟ چه زمانی شلخته و کثیف غذا خوردن را متوقف می‌سازد؟ فرزند شما به چه مقدار خواب احتیاج دارد؟ مراحل رشد مهارت‌های زبانی کودک به چه صورت است؟ از چه زمانی می‌ایستد و از چه زمانی راه رفتن را آغاز می‌نماید؟

جدول زمان‌بندی کودک

نرم‌افزار جدول زمان‌بندی کودک به پرسش‌های شما در این باره پاسخ می‌دهد. به خاطر داشته باشید این نرم‌افزار تنها یک راهنما است. جدول زمان‌بندی تهیه شده توسط تیم دانشنامه فرزند تنها یک دید کلی است و رسیدن زودتر یا دیرتر کودک به نقاط عطف کاملا طبیعی می‌باشد. اگر در مورد پیشرفت فرزند خود نگران می‌باشید بهتر است با پزشک او مشورت نمایید.

در حال بارگذاری ...