دانشنامه فرزند

کشش دست و بازو

دانشنامه فرزند: این تمرین ممکن است به نظر ساده بیاید، اما اگر آن را به درستی انجام دهید متوجه خواهید شد که کار کاملا مشکلی می باشد. این حرکت در انقباض قسمت های فوقانی بازو بسیار موثر می باشد، همچنین باعث برطرف شدن هر گونه تجمع و افزایش مایعات اضافی می شود.

  1. روی زمین بنشینید و پاهای خود را به صورت شل در جلو زانو کنید. اگر در این وضعیت احساس آرامش و راحتی نمی کنید می توانید یک بالش کوچک را زیر باسن خود بگذارید. ناف را به سمت ستون فقرات بکشید و از کمر خود را بالا ببرید تا فضایی بین دنده ها احساس کنید. بازوها را به سمت خارج بکشید و انگشتان دست خود را به صورت شل مشت کنید و چند سانتی متر بالای سطح زمین قرار دهید از آوردن هر گونه کشش به گردن و شانه ها جداً خودداری کنید.

  2. انگشتان خود را تا جایی که امکان دارد باز و کشیده نگه دارید. بازوهای خود را به آرامی بلند کنید سپس هنگامی که بازوها را بلند کردید دوباره انگشتان دست را مشت کنید. انگشتان دست خود را به طور متناوب مشت کرده و باز نمایید. اطمینان حاصل کنید هنگامی که بازوهای تان بالاتر می روند شانه های شما بلند نشوند.

  3. کل مراحل طی شده را مجدد تکرار کنید. بازوهای خود را پایین بیاورید. اگر انجام این تمرین برای شما آسان است تا 5 مرتبه آن را تکرار کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «سلامتی پس از زایمان» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...