دانشنامه فرزند

شرایط ترخیص از بیمارستان بعد از سزارین
ترخیص از بیمارستان

دانشنامه فرزند: بعد از جراحی متوجه می شوید هر روز در حد قابل ملاحظه ای راحت تر و آسان تر از روز پیش است. بعد از سه روز به تدریج متوجه می شوید برخاستن از تخت و راه رفتن آسان تر شده است. به طور عادی شروع به خوردن می کنید و قادر به دوش گرفتن خواهید شد.

به خاطر داشته باشید نه تنها یک جراحی بزرگ را پشت سر گذاشته اید بلکه نه ماه دوران بارداری را نیز گذرانده اید و باید از هر دو مورد بهبود یابید. در واقع بسیاری از خانم ها به سرعت بهبود می یابند و فقط بعد از چند روز به خانه بر می گردند، ولی برخی دیگر برای احساس قدرت کافی برای ترک بیمارستان به زمان بیشتری نیاز دارند.

طول مدت اقامت شما ممکن است با برنامه بیمه تان و قوانین وضع شده برای هر بیمارستان تعیین شود. گاهی عفونت بعد از عمل یا عوارض دیگر ضرورت بستری شدن را به مدت بیشتری در بیمارستان ایجاب می کند. ولی به طور کلی تقریبا بعد از سه روز آماده رفتن به منزل می شوید. در صورتی پزشک به شما اجازه ترخیص از بیمارستان را می دهد که:

  • بدون هیچ مشکلی غذا و مایعات را تحمل کنید.
  • به صورت عادی و بدون مشکل ادرار کنید.
  • اجابت مزاج تان در حال بهبودی برای عملکرد عادی باشد.
  • علایمی از عفونت نداشته باشید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «زایمان» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 6 کاربر 4 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...