دانشنامه فرزند

اطمینان به روش تربیتی
روش تربیتی

دانشنامه فرزند: آرام بمانید، فریاد نکشید و خونسرد باشید. وقتی با کودکی بی ادب و کله شق یا اتاق خوابی کاملا به هم ریخته مواجه می شوید ابتدا ممکن است احساس بدی داشته باشید اما به عنوان یک بزرگ تر و الگوی دائمی وظیفه شما این است که خویشتن دار باشید.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله نکاتی برای تربیت موفق رجوع نمایید.

نتایج آرام ماندن مضاعف است، اول اینکه می توانید اوضاع را بسیار موثر تر کنترل کنید، دوم اینکه با یاد دادن خویشتن داری که مهارت مهم زندگی برای هر بزرگسالی است نمونه خوبی به کودکان تان ارائه می دهید. شما می توانید کنترل اوضاع را با فکر کردن به وضعیت، به عنوان مشکل کودک در دست بگیرید، زیرا او هنوز به اندازه کافی بالغ نشده است تا مسئولانه رفتار کند. فکر کردن به اوضاع به این شیوه رویکرد شما را به جای خشم و عصبانیت، به تصحیح و یادگیری تغییر می دهد.

تربیت خلاق و منضبط به این معنی است که آرام باشید و به راه های جدید ارتباط با فرزندان تان فکر کنید. شاید بهتر است برچسب های پاداش خودتان را درست کنید، به هم ریختگی را با هم مرتب کنید، نقاشی بکشید، طراحی یا آشپزی کنید، می توانید دوباره یک کودک شوید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «رفتار و کردار» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...