دانشنامه فرزند

حفظ آرامش و خونسردی در رفتار با کودک
حفظ آرامش و خونسردی در رفتار با کودک

دانشنامه فرزند: اگر به آنچه از فرزندان تان می خواهید مطمئن هستید اطمینان خود را آشکار کنید. کودکان تان احساس می کنند منظورتان همان است که می گویید و احتمال کمتری وجود دارد تا با شما بد رفتاری کنند.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله نکاتی برای تربیت موفق رجوع نمایید.

اعتماد به نفس در تربیت

به عنوان والدین احساس کنترل بیشتر زندگی خانوادگی تان را آغاز کنید، این علایم مثبت تری ارسال می کند. فرزندان نیز این اعتماد به نفس تازه را می آموزند و واکنش مثبت تری نشان می دهند. به چیزی وانمود کنید تا آن را ایجاد کنید. به سادگی با اعتماد به نفس و قاطعیت بیشتری رفتار کنید. این شیوه به صورت یک پیش بینی معطوف به مقصود عمل می کند، هر چند با اعتماد به نفس بیشتری عمل کنید اعتماد به نفس بیشتری به دست می آورید.
همه افراد گاهی اوقات مجبورند کارهایی انجام دهند که دوست ندارند اما شجاع باشید. شما واقعا می دانید چه چیزی برای فرزندان تان بهتر است، زیرا بزرگ تر هستید و آنچه می گویید می شود.

تربیت با ثبات

تربیت با ثبات به این معنی است که در مورد انتظارات خود صریح باشید و همیشه رفتار یکسانی در شرایط مشابه داشته باشید. ثبات از سردرگمی جلوگیری می کند و حس امنیت و شناخت کودکان را افزایش می دهد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «رفتار و کردار» واقع در بخش «نوزاد» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 7 کاربر 4 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...