دانشنامه فرزند

پدر چندقلوها
پدر چندقلوها

دانشنامه فرزند: در سراسر دنیا آمار به دنیا آمدن فرزندان چندقلو در حال افزایش است. نوزادان چندقلو چالش های خاص خود را به همراه دارند که حداقلش آن است که نوزادان دوقلو یا سه قلو در آن واحد به توجه بیشتری نیاز دارند.

در روزهای نخست شک نکنید که تغذیه و مراقبت از نوزادان بر زندگی روزانه شما سیطره می یابد. همچنان که اعتماد به نفس شما و واکنش های تان نسبت به نیازهای نوزاد شروع به رشد می کند این گونه امور هم ساده تر و آسان تر انجام می پذیرند. البته فقط والدینی که صاحب نوزادان چندقلو بوده اند می دانند که چه سختی هایی در کار است، بنابراین از مشورت و حمایت گرفتن از آن ها غافل نشوید. همه کارها را خودتان به تنهایی انجام ندهید و از دیگران هم کمک بخواهید. از آن هایی که به ملاقات شما می آیند بخواهید که هم مراقب شما و هم مراقب فرزندان تان باشند.

پدران و مادران نوزادان چندقلوی تازه به دنیا آمده معمولا بیرون رفتن با فرزندان شان را به بعد موکول می کنند، اما نصیحت والدین با تجربه تر این است که این کار را زودتر شروع کنید. احتمال این که دریابید بیرون رفتن با چندقلوها آن قدر که فکر می کردید هم دشوار نیست بسیار زیاد است و هر بار که این کار را می کنید در آن ماهرتر و سریع تر می شوید. باید بدانید که در روزهای نخست کارها به کندی پیش می رود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «پدر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...