دانشنامه فرزند

تاثیر صحبت در بهبود رابطه جنسی
زن و شوهر

دانشنامه فرزند: اگر بر بهبود تعاملات جنسی تان اصرار دارید زبان بدن به تنهایی کفایت نمی کند. نه شما و نه همسرتان قادر به خواندن ذهن افراد نیستید پس باید صادقانه درباره نیازهای تان حرف بزنید. برای خیلی ها صحبت کردن درباره نیازهای جنسی شان به صورت علنی، سخت و حتی شرم آور است اما مثل همه مهارت ها این کار هم با تمرین آسان تر می شود. صحبت درباره تعاملات جنسی شجاعت و تعهد می طلبد. اما هر قدر هم سخت به نظر آید به تلاشش می ارزد.

زن و شوهر

بحث درباره رابطه جنسی به شما فرصت می دهد افکار و احساسات تان را با هم در میان بگذارید و درباره چیزهایی که مایلید تجربه کنید یا تغییر دهید با هم حرف بزنید.

زن و شوهر

بازخوردهای همسرتان را وقتی در حال لمس او هستید بپرسید. به همسرتان نشان دهید رضایت او رضایت شماست و اینکه از او بازخورد می خواهید به این دلیل است که مایلید هر چه بیشتر از یکدیگر لذت ببرید. ممکن است تقاضای بازخورد کار خیلی ساده ای به نظر بیاید اما چند دستورالعمل ضروری هست که باید دنبال کنید تا مطمئن شوید سوالات تان موثر هستند و ایجاد ناراحتی نمی کنند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 4.5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...