دانشنامه فرزند

مشکلات نعوظ
مشکلات نعوظ

دانشنامه فرزند: اغلب مردان در برخی مراحل زندگی دچار مشکلات نعوظ می شوند. در واقع بر اساس برآمدها تا 40 درصد مردان قبل از 40 سالگی و 70 درصد تا 70 سالگی این مشکلات را تجربه می کنند.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله مشکلات جنسی مردان رجوع نمایید.

در اغلب موارد عوامل روانشناختی در این مسئله نقش دارند. رایج ترین علت روانشناختی اضطراب است. بیشتر مردان به راحتی می توانند از کنار افتادن گاه به گاه آلت شان بگذرند، اما برای بعضی ها چنین تجربه ای ممکن است عمیقا تحقیر کننده باشد. متاسفانه این مسئله اضطراب زا است و اضطراب هم به نوبه خود باعث افزایش دفعات افتادن آلت می شود. بنابراین بسیاری از مردان در چنین حالتی خود را در شرایط بغرنجی گرفتار می بینند. بهترین راه درمان مشکلات نعوظ، ایجاد حس شوخ طبعی در خود و داشتن همسری همدل و پشتیبان است. مسائل دیگری که باید به خاطر داشته باشید عبارتند از:

  • تمرین های ناحیه تحتانی لگن را انجام دهید.

  • گرم شوید. باید وقت بگذارید تا حسابی لذت ببرید و تمام بدن تان تحریک شود.

  • آرام باشید. این پیشنهادی بدیهی اما ضروری است.

  • از تخیل کمک بگیرید. با غوطه ور شدن در رویای مورد علاقه تان جلوی افکار اضطراب زا را بگیرید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 6 کاربر 4.8 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...