دانشنامه فرزند

مشکلات جنسی مردان
مشکلات جنسی مردان

دانشنامه فرزند: اذعان داشتن به مشکلات جنسی می تواند برای مردان سخت باشد چون باور عام درباره جنسیت مرد می گوید «مرد واقعی» باید در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته آماده رابطه جنسی باشد. اما قطعا مردان هم مانند زنان به خصوص در طول دوره های پر تنش زندگی شان به مشکلات جنسی دچار می شوند.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله غلبه بر مشکلات جنسی رجوع نمایید.

مشکلات نعوظ

اغلب مردان در برخی مراحل زندگی دچار مشکلات نعوظ می شوند. در واقع بر اساس برآمدها تا 40 درصد مردان قبل از 40 سالگی و 70 درصد تا 70 سالگی این مشکلات را تجربه می کنند.

انزال زودهنگام

اغلب مردان در هنگام استرس یا مواقعی که برای مدت زیادی رابطه جنسی نداشته اند سریع تر به مرحله انزال می رسند، اما کنترل ضعیف یا نداشتن کنترل روی این قضیه می تواند برای هر دو طرف آزار دهنده باشد.

انزال دیرهنگام

انزال دیرهنگام مشکلی است که بسیار کمتر دیده می شود، اما از طرفی درک آن هم واقعا دشوار است. این باور عام که می گوید مردان وقتی به مرحله اضطراری برسند خیلی سخت می توانند خود را کنترل کنند درباره کسانی که مشکل انزال دیرهنگام دارند صادق نیست. رسیدن به ارگاسم برای آن ها اگر غیر ممکن نباشد بسیار دشوار است.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 3 کاربر 4.3 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...