دانشنامه فرزند

کلاس های دوران بارداری
کلاس های دوران بارداری

دانشنامه فرزند: در طول دوران بارداری باید برای حفظ سلامت خود و دیگر جنبه های بارداری و زایمان آماده شوید. کلاس های تمرینات ورزشی پیش از زایمان در سراسر دوران بارداری ادامه دارند، اما کلاس های اصلی هشت تا ده هفته قبل از زایمان آغاز می شوند.

کلاس های بیمارستانی

این کلاس ها که معمولا رایگان هستند منبع فوق العاده پر ارزشی از اطلاعات درباره روش ها و نوع اقداماتی است که در بیمارستان محل زایمان شما حاکم است. احتمالا در این کلاس ها اتاق زایمان و بخش نگهداری از نوزادان را به شما نشان می دهند. تنها اشکال این کلاس ها آن است که معمولا تعداد شرکت کننده ها زیاد است و احتمالا به صورت جلسات سخنرانی همراه با نمایش فیلم برگزار می شوند، بنابراین شاید امکان پرسش و پاسخ در آن ها کم باشد.

کلاس های خصوصی

این نوع کلاس ها از سوی سازمان های مختلف برگزار می شود و معمولا وجهی نیز برای آن دریافت می گردد. در این کلاس ها تمرینات ورزشی دوران بارداری و تکنیک های آرام بخشی برای تحمل دردها و ناراحتی های زایمان و تولد مورد بحث قرار می گیرد و محل خوبی برای آشنا شدن با دیگر مادران نیز هست.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آزمایشات و مراقبت ها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 6 کاربر 4.8 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...