دانشنامه فرزند

سوالات کودکانه: کودک چگونه به دنیا می آید؟
کودک چگونه به دنیا می آید؟

دانشنامه فرزند: همه کودکان سعی می کنند در مورد چگونگی خارج شدن نوزاد از بدن مادر حدس هایی بزنند. بعضی از کودکان ممکن است زایمان حیوانات را دیده باشند و بخواهند بدانند که آیا در مورد انسان نیز قضیه به همان شکل است یا خیر.

  • تا آنجا که ممکن است سعی کنید دقیق باشید، به خصوص اگر در انتظار فرزند دیگری هستید. اگر تصمیم گرفته اید نوزادتان را در بیمارستان به دنیا بیاورید و ناچار هستید فرزند بزرگ تر را تنها بگذارید مهم است که او بداند برای همیشه ناپدید نخواهید شد.

  • سعی کنید فرزندتان را با صحبت کردن درباره درد و رنج زایمان و احتمال طولانی شدن آن نترسانید.

  • اگر امکان دارد قبل از زایمان فرزندتان را به بیمارستان ببرید و به او اتاق زایمان و بخش نگهداری از نوزادان را نشان دهید تا تصوری از جایی که شما خواهید بود داشته باشد.

  • فرزندتان را در تمرین های آماده سازی خود شرکت دهید. این کار تمرین ها را برای هر دوی شما مفرح تر می کند و به شما کمک می کند تا فرزندتان را درباره آنچه اتفاق خواهد افتاد آموزش دهید.

  • اگر فرزندتان می خواهد بداند که نوزاد از کجا بیرون می آید به او توضیح دهید که محل مربوطه آن پایین هاست و تصویری فانتزی در این مورد به او نشان دهید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «تربیت» واقع در بخش «پیش دبستانی» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...