دوستی در کودکان نوپا

دوستی در کودکان نوپا

دانشنامه فرزند: فرزند دو ساله شما هنگامی که دوستش را می بیند به قدری هیجان زده می شود که به سمت او می دود و او را در آغوش می گیرد. آن ها با هم بازی می کنند و بر سر مسایل کوچک دعوا راه می اندازند. گاهی اوقات ممکن است حس کنید برای فرزندتان بودن با کودکان دیگر دشوار می شود و آنقدر سرگرم بازی خود است که به احساسات دیگران توجهی ندارد.

برای فرزندتان یک دوست همیشگی پیدا کنید. او بازی کردن در جاهایی مانند پارک را دوست دارد و با کودکان دیگر در آنجا بازی می کند اما تفریح مورد علاقه اش بازی با کودکانی که آن ها را می شناسد. وقتی به او می گویید قرار است دوستی که می شناسد را ببیند هیجان زده می شود، آن ها با هم به بازی می پردازند اما باید دقت داشته باشید که آن ها خیلی زود خسته می شوند و در نتیجه دعوای شان می شود. بازی خوب آغاز می شود اما گاهی اوقات بد به پایان می رسد. بیش از یک همبازی برای فرزندتان نیاورید، دو همبازی برای کودک نوپا خیلی زیاد است. محل ملاقات را در جایی به غیر از خانه در نظر بگیرید. در این صورت فرزندتان نیاز به مراقبت دائم از وسایل و اسباب بازی هایش را ندارد و از زمان بازی لذت می برد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «رشد» واقع در بخش «نوپا» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات