دانشنامه فرزند

کالسکه مناسب برای دوقلوها
کالسکه مناسب برای دوقلوها

دانشنامه فرزند: یک کالسکه دوقلوی خوب بخرید. دوقلوها طولانی تر و به دفعات بیشتری از کودکان یک قلو از کالسکه استفاده می کنند زیرا چشم و دست هیچ پدر و مادری یاری نمی کند که دو نوزاد یا نوپای رها را کنترل کند.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله سیسمونی برای دوقلوها رجوع نمایید.

بعضی از کالسکه های لیموزین مانند، سنگین و درازند. هل دادن بیشترشان ساده است ولی در اتومبیل گذاشتن و بیرون آوردن شان دشوار است. دوقلوها یا رو به روی هم یا هر دو رو به جلو می نشینند. هر دو صندلی را می توان کاملا خواباند. بیشترشان حتی برای نوزادان هم راحتند ولی در بعضی از مدل ها، دوقلوهای نوپا زیاد جای پا ندارند.

کالسکه های ساید باید ساید را که عرض شان کمتر از نود سانتی متر باشد از بیشتر درها و راهروها می توانید بگذرانید. در خیلی از این کالسکه ها صندلی را می توان کاملا خواباند تا کودکان از بدو تولد امن و راحت باشند. وزن بعضی از مدل ها کمتر از نه کیلوگرم است، به راحتی جمع می شوند و در اتومبیل جای کمی می گیرند.

بعضی از کالسکه های دو نفره را برای استفاده یک نوپا و یک نوزاد طراحی کرده اند. معمولا هر دو صندلی رو به جلو هستند و فقط یکی را کاملا می توان خواباند. این کالسکه ها زمانی به کار می آیند که هر دو کودک بتوانند بنشینند و اغلب ارزان تر از کالسکه های واقعی کودکان دوقلو هستند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «چند قلوها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 4 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...