دانشنامه فرزند

بازی های خیالی برای کودکان
بازی های خیالی برای کودکان

دانشنامه فرزند: بازی هایی که در آن ها، کودکان خود را در شرایط یا نقش دیگری تصور می کنند، آنان را ترغیب می کند که کلمات و عبارات و شیوه های جدیدی را برای بیان خود بیاموزند.

عروسک های نمایشی

متخصصان اغلب از این عروسک ها در مورد کودکانی که در صحبت کردن یا برقراری ارتباط با دیگران مشکل دارند استفاده می کنند. این عروسک ها را خیلی سریع و به شیوه های بسیاری متنوعی می توان ساخت. بعضی از کودکان با عروسک های نمایشی مانند عروسک های معمولی بازی می کنند، بعضی ها می خواهند با آن ها نمایش بدهند و برخی از کودکان اصلا این عروسک ها را دوست ندارند، بنابراین اگر فرزندتان علاقه ای ندارد او را وادار به بازی با این عروسک ها نکنید.

تغییر لباس

سعی کنید مجموعه ای از لباس ها و وسایل نمایشی از میان دور ریختنی های دوستان و فامیل و حراجی ها و سمساری ها جمع آوری کنید. کودکان اغلب برای وسایل تزیینی تغییر لباس، مانند کیف و کلاه و جواهرات بدلی اهمیت بیشتری قایل هستند تا خود لباس.

جعبه ها

جعبه های مقوایی در هر شکل و اندازه ای، برای خلق هر نوع صحنه بازی به کار می آید. کارتن های خیلی بزرگ برای ساختن خانه، قلعه، غار و مخفی گاه های خارق العاده، کارتن های متوسط برای ساختن کامیون، میز، میز تحریر و پیشخوان و جعبه های کوچک برای ساختن گاراژ، مزرعه و خانه های کوچک.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بازی و اسباب بازی» واقع در بخش «نوپا» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ تولد کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...