دانشنامه فرزند

نقش میوه ها در کاهش چربی شکم
نقش میوه ها در کاهش چربی شکم

دانشنامه فرزند: تمام میوه ها برای از بین بردن لایه اضافی چربی اطراف شکم مطلوب هستند ولی 6 نوع میوه هستند که بیشترین تاثیر را دارند.

هندوانه

هندوانه حاوی 92 درصد آب است. مقدار زیاد آب موجود در این میوه کمک می کند تا به سرعت معده خود را پر کنید به خصوص هنگامی که برای صرف شام آماده می شوید و یا نیاز به یک میان وعده دارید تا گرسنگی خود را از بین ببرید. هندوانه فاقد کلسترول و چربی است.

پاپایا

پاپایا یک منبع غنی از ویتامین A و ویتامین C است. برای شکم های بزرگ خوب است، زیرا به هضم غذا کمک می کند و باعث از بین رفتن نفخ و ورم معده می گردد.

انگور

برای صبحانه انگور با ماست کم چرب سالم ترین خوردنی برای شروع روز است. یک کاسه انگور منبع غنی از ویتامین C است. دانه های انگور حاوی آنتی اکسیدان است که به کاهش کلسترول کمک کرده و از جمع آوری چربی در مناطق مستعد مانند شکم جلوگیری می کند.

زغال اخته

زغال اخته منبع بسیار خوبی از ویتامین C و منگنز است. منگنز کمک می کند تا مواد مغذی مانند کربوهیدرات ها، پروتئین ها و چربی ها در بدن شما کارکرد بهتری داشته باشد. به بدن انرژی کافی می رساند و باعث جلوگیری از انباشته شده چربی ها در اطراف شکم می شود.

توت فرنگی

توت فرنگی باعث کنترل قند خون می شود، به کاهش چربی های شکم کمک می کند و نمی گذارد چربی در اطراف شکم تجمع یابد.

هلو

هلو منبع غنی از ویتامین های A و C است. این میوه کم کالری، حاوی چربی اشباع است. رسیده و شیرین این میوه را می توان به عنوان یک غذای سبک در شب استفاده کرد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مادر» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 4 کاربر 4.3 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...