دانشنامه فرزند

بهترین میوه ها برای مردان
بهترین میوه ها برای مردان

دانشنامه فرزند: مردان و زنان از لحاظ فیزیولوژی بدن با یکدیگر بسیار متفاوت هستند به همین دلیل نیز نیازهای بدن آن ها متفاوت است.

مرکبات

به دلیل اینکه بیماری های قلبی در مردان بیشتر است خوردن میوه های دارای رنگ روشن برای آن ها مناسب است. ترکیبات آنتی اکسیدانی در پرتقال و سایر میوه های زرد رنگ در مبارزه با بیماری هایی مانند بیماری های قلبی و آرتریت سودمند است.

انار

انار به واسطه داشتن مواد آنتی اکسیدانی و نیز الاژیک اسید از بروز سرطان جلوگیری کرده و رشد تومورهای سرطانی مانند سرطان پوست و پروستات را کند می کند.

هندوانه

لیکوپین موجود در هندوانه یک ماده قوی ضد سرطان برای مردان است و برای سلامت چشم و پروستات مفید می باشد. مصرف منظم هندوانه و زردآلو مانع از بروز سرطان پروستات می شود.

انجیر

انجیر برای سلامت قلب مفید است و تری گلیسرید خون را کاهش می دهد. پتاسیم موجود در آن فشار خون را کنترل کرده و از بدن در برابر بیماری های قلبی و فشار خون محافظت می کند.

آووکادو

فیتونوترینت های متعدد در آووکادو نه تنها مانع از بروز سرطان پروستات می شود بلکه سلول های آسیب دیده قلبی را نیز ترمیم می کند.

نارگیل

این میوه علایم مربوط به بزرگ شدن پروستات را کاهش می دهد. از بروز بیماری تصلب شرائین و بیماری قلبی در مردان نیز پیشگیری می کند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «خانه» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 3 کاربر 3.7 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...