دانشنامه فرزند

روابط جنسی: کنار آمدن با عبارت «امشب نه»
زن و شوهر

دانشنامه فرزند: گاهی اوقات تنها جوابی که می توانید به درخواست همسرتان بدهید «نه» است. محترمانه و با محبت «نه» بگویید. همسرتان هم گذشته از ضد حالی که می خورد باید بتواند با این قضیه کنار بیاید.

طریقه «نه» گفتن به همسر

اگر نه می گویید سعی کنید دلیل آن را هم توضیح دهید و احتمالا وقت دیگری را پیشنهاد کنید. رد کردن چنین خواسته ای به خصوص اگر دلیلی هم برایش نداشته باشید می تواند خطرناک باشد. ممکن است همسرتان جز آن دسته ای باشد که از این موضوع ناراحت می شوند و این قضیه را به خودشان می گیرند. به همسرتان توضیح دهید که عاشقش هستید و هنوز او را از لحاظ جنسی جذاب می بینید اما به خاطر دلایلی که توضیح می دهید امروز حس و حال این کار را ندارید.

کنار آمدن با عبارت «امشب نه»

اگر جواب رد شنیده اید سعی کنید به خاطر این مسئله بدخلقی نکنید، عصبانی نشوید و نق نزنید. علیرغم اینکه ممکن است حسابی احساس یأس و سرخوردگی کنید حواس تان باشد واکنش شما تاثیری مستقیم بر شروع های آینده تان خواهد داشت. اگر می بینید مدام پس زده می شوید و این قضیه برای تان مشکل ساز می شود زمانی را تعیین کنید و با همسرتان درباره امکان و چگونگی افزایش دفعات برقراری رابطه جنسی صحبت کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 9 کاربر 4.3 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...