دانشنامه فرزند

خیانت برای داشتن هیجان
قلب شکسته

دانشنامه فرزند: بسیاری از مردم باید تاوان سنگینی را بابت خیانت خود بپردازند اما طبیعت نامشروع و غیر قانونی این کار برای بعضی ها هیجان انگیز است. به این هیجان شور و حال رابطه جنسی با فردی جدید را هم بیفزایید، به علاوه جذابیت هایی که بخشی از هر رابطه نوپایی است.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله شناخت انواع خیانت رجوع نمایید.

خیانت برای داشتن هیجان بیشتر از هر چیز حول رابطه جنسی می گردد و کمتر به مشکلات زناشویی بر می گردد. این نوع خیانت ممکن است بیشتر در رابطه های زناشویی طولانی مدتی که در آن ها رابطه جنسی شور و هیجان خود را از دست داده یا برای افرادی که به دنبال شور و هیجانی در زندگی شان هستند اتفاق می افتد. وقتی خیانت همسر خائن بر ملا می شود احتمال دارد او در دفاع از خود بگوید «هر چه بوده فقط رابطه جنسی بوده است» و ممکن است خیلی هم تعجب کند که چطور همسر دلشکسته اش چنین مسئله ای را درک نمی کند. پاسخی رایج از سمت همسر حیرت زده این فرد این است که «چطور دلت اومد برای چیزی که این قدر برایت بی ارزش است من را تا این حد آزار بدهی و رابطه مان را به خطر بیاندازی؟»

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 2 کاربر 4.5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...