دانشنامه فرزند

خیانت از روی عصبانیت
قلب شکسته

دانشنامه فرزند: دو دسته عصبانیت می توانند محرک این نوع خیانت باشند: عصبانیتی خودآگاه که منجر به خیانت برای گرفتن انتقام می شود و عصبانیتی ناخودآگاه که در جریان سال ها تلخکامی و کینه بابت نیازهای برآورده نشده شکل می گیرد.

این مطلب به عنوان زیرمجموعه در مطلب دیگری تعریف شده است. برای مطالعه بیشتر پیرامون این موضوع می‌توانید به مقاله شناخت انواع خیانت رجوع نمایید.

خیانت از روی عصبانیت بیشتر در میان زوج هایی رخ می دهد که از درگیری و نزاع بیزارند و از آن دوری می کنند. وقتی فردی حس می کند همسرش او را می رنجاند اما قادر نیست این احساسات را درون رابطه بیان، مدیریت و حل و فصل نماید خیانت می تواند راهی ناخودآگاه برای بیرون ریختن و علنی کردن این مسایل باشد. این نوع خیانت ها خیلی زود بر ملا می شوند چون هدف آن ها همیشه پیش کشیدن مشکلات رابطه زناشویی و حل آن ها بوده است. گاهی هر دو طرف ممکن است از اینکه دارند این همه از هم فاصله می گیرند عصبانی باشند اما تنها وقتی خیانتی رخ می دهد متوجه می شوند اوضاع چقدر وخیم بوده است.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...