دانشنامه فرزند

مشاوره تلفنی: خرید اعتبار مشاوره

مشاوره تلفنی : خرید اعتبار مشاوره

پرداخت آنلاین:

پس از وارد نمودن شماره تلفن خود و انتخاب اعتبار مورد نظر، با فشردن کلید «پرداخت» به درگاه بانکی منتقل خواهید شد.

میزان اعتبار مشاوره:
مبلغ پرداختی:

تکمیل اطلاعات زیر الزامی نبوده و تنها جهت تسهیل پیگیری‌های آتی درخواست می‌گردد.

پرداخت کارت به کارت:

در این روش می‌بایست پس از واریز وجه، در ساعات اداری از طریق یکی از راه‌های ارتباطی زیر، شماره پیگیری تراکنش را به همکاران ما اطلاع دهید تا مبلغ اعتبار خریداری شده، تایید گردیده و بر روی شماره تلفن شما اعمال شود.

5022291052076815
خانم حنا خجسته

روش‌های ارسال شماره پیگیری و تایید پرداخت:

  • ارسال پیام به اکانت DHAdmin@ در پیام‌رسان تلگرام
  • ارسال پیام به شماره موبایل ۰۹۰۳۴۰۵۸۸۳۲ در پیام‌رسان واتس‌اپ
  • تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۱۸۱۸ داخلی ۱۰۰

سوالات متداول

به طور متوسط در طول زمان، سوالات پزشکی گوناگونی ممکن است برای شما پیش بیاید و مراجعه به پزشک برای هر یک از این سوالات مقدور نبوده و مقرون به صرفه نیز نباشد. مشاوره تلفنی می‌تواند کمک بزرگی باشد برای حل بسیاری از مشکلات پزشکی که نیازی به معاینه حضوری ندارند. همچنین در دسترس بودن کارشناسان سلامتی به شما کمک می‌کند که مراقبت های پزشکی روزانه را راحت تر انجام دهید.

تعرفه مشاوره تلفنی با کارشناس مامایی بر مبنای زمان محاسبه گردیده و به ازای هر دقیقه ۱۵۰۰ تومان می‌باشد. لازم به ذکر است که برخلاف سایر خطوط هوشمند مخابراتی، در سامانه مشاوره ما تنها هزینه مدت زمان مکالمه با کارشناس برای شما لحاظ گردیده و مدت زمان حضورتان در منو یا صف انتظار هزینه‌ای نخواهد داشت.

با استفاده از خرید اعتبار به صورت اینترنتی می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز بلافاصله اعتبار شماره تلفن خود را جهت مشاوره تلفنی افزایش دهید. برای این کار نیاز دارید که رمز اینترنتی کارت بانکی شما فعال باشد. در صورتی که به رمز دوم یا رمز پویا دسترسی ندارید می‌توانید از طریق کارت به کارت اقدام به خرید اعتبار مشاوره کنید. در صورت واریز به صورت کارت به کارت، اعتبار شماره تلفن شما بلافاصله افزایش نمی‌یابد و نیاز است از طریق تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۱۸۱۸ (داخلی ۱۰۰) در ساعات اداری موضوع را به اپراتور سامانه اطلاع دهید تا فرایند خرید اعتبار برای شما کامل شود.

بلی، با خرید اعتبار مشاوره و تماس با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۱۸۱۸ می‌توانید از طریق سیم‌کارت کلیه اپراتورهای تلفن همراه و خطوط تلفن ثابت که در کشور ایران به ثبت رسیده‌اند، با کارشناسان سامانه صحبت نمایید.

با خرید اعتبار بیشتر در هر مرتبه مقداری اعتبار به عنوان هدیه به شما تعلق می‌گیرد، و این موضوع باعث کاهش هزینه مشاوره برای شما خواهد شد.

خیر، اعتبار مشاوره در سامانه مانند ویزیت دکتر است. البته با این تفاوت که شما به اندازه مدت زمانی که با کارشناس مشاوره دارید ویزیت پرداخت می‌کنید. با خرید اعتبار مشاوره مکالمه با کارشناس برای شما امکانپذیر خواهد شد. توجه داشته باشید که در حین تماس سیم کارت شما باید از شارژ کافی برخوردار باشد و در پایان تماس مبلغی از سیم کارت شما کسر می‌شود. این مبلغ برابر است با تعرفه عادی صحبت از موبایل با خط ثابت، که با توجه به اپراتور موبایل شما ممکن است متفاوت باشد.

تا زمانی که خط تلفن شما نزد مخابرات اعتبار کافی داشته باشد، می‌توانید از طریق شماره تلفن ۰۲۱۷۰۷۰۱۰۵۰ با سامانه تماس بگیرید. هزینه مشاوره در پایان تماس محاسبه شده و بر روی قبض تلفن شما اعمال می‌گردد.
ولی با توجه به اینکه ممکن است اعمال این هزینه بر روی قبض و ارائه اعتبار بیشتر اندکی طول بکشد، شما می‌توانید با خرید اعتبار مشاوره برای خط تلفن ثابت خود و تماس با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۱۸۱۸ به سادگی و به میزان دلخواه از خدمات مشاوره ما استفاده کنید.
خرید شارژ و استفاده از روش دوم برای شما مزیت هایی هم به همراه دارد، از جمله میتوان به اعتبار هدیه اشاره کرد که موجب صرفه جویی در هزینه های مشاوره برای شما می‌شود.

برخلاف سایر خطوط هوشمند مخابراتی، در سامانه مشاوره ما تنها هزینه مدت زمان مکالمه با کارشناس برای شما لحاظ گردیده و مدت زمان حضورتان در منو یا صف انتظار هزینه‌ای نخواهد داشت. توجه داشته باشید که اعتبار مشاوره، ارتباطی با شارژ سیم کارت شما یا قبض تلفن ثابت تان ندارد. در واقع مدت زمان انتظار، از اعتبار مشاوره شما کسر نمی‌گردد و در صورت انتظار در صف، هزینه مخابراتی برای شما لحاظ خواهد شد.

بلی، در صورتی که در روش پیش پرداخت، شماره تلفن خود را بیشتر از نیاز یک مکالمه شارژ نمایید، شارژ اضافه در اعتبار خط تلفن شما برای‌تان باقی مانده و در تماس‌های آتی قابل استفاده است.

در صورتی که پیش از برقراری تماس با مشاور با مشکلاتی از جمله مشکل مخابراتی روبرو شوید، سامانه به صورت خودکار هزینه را از حساب شما کسر نخواهد کرد.

در صورتی که در هنگام مشاوره مشکل فنی رخ دهد و یا از مشاوره رضایت کافی نداشته باشید، می‌توانید پیش از قطع کردن تماس، مشاوره را برای بررسی به پشتیبان گزارش کنید. پس از بررسی پشتیبان در صورت تایید صحت گزارش شما، هزینه مشاوره برایتان لحاظ نخواهد شد.

در حال بارگذاری ...