دانشنامه فرزند

ایمنی در بیرون از خانه

ایمنی و حفاظت : ایمنی در بیرون از خانه

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ایمنی در بیرون از خانه مرتبط بوده و در رده ایمنی و حفاظت قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

فرزندتان در صندلی ماشین جیغ می زند، صورتش قرمز می شود و شروع به گریه می کند. مهم نیست مسافت چقدر باشد، مادامی که اتومبیل در حال حرکت است تحت هیچ شرایطی حتی برای مدتی کوتاه کودک را از صندلی اش بیرون نیاورید.

خانه نشینی با نوزاد آنقدر هم که فکر می کنند شیرین و لذت بخش نیست، در واقع ماندن تمام وقت در خانه حتی اگر همراه یا دلیل خوبی داشته باشید دیوانه کننده و سخت است. اگر دیگر زایمان و عوارض بعد از آن مشکلی برای تان ایجاد نمی کند می توانید به همراه نوزاد از خانه خارج شوید.

تمام کودکان را بایست در کالسکه سفت و محکم بست، حالا چه کالسکه سواری را دوست داشته باشند و چه نداشته باشند. در خیابان یا پارک یا هر جای دیگری ممکن است خطری در کمین فرزندتان باشد، مثلا شاید یک چاله را نبینید و کالسکه در آن بیفتد و یا شاید یک لحظه از کالسکه غافل شوید و حرکت کند.

چرخ دستی هایی که در فروشگاه هستند هم برای خردسالان و هم کودکان خطر دارند، معمولا این خطر نادیده گرفته می شود و از قلم می افتد. هر ساله برای کودکانی که در این چرخ دستی ها قرار دارند حوادثی رخ می دهد.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

سفر با هواپیما با نوزاد زیر یک ماه امکان پذیر است؟

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ایمنی در بیرون از خانه» واقع در رده «ایمنی و حفاظت» و بخش «نوزاد» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...