دانشنامه فرزند

کتاب

سرگرمی : کتاب

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه کتاب مرتبط بوده و در رده سرگرمی قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

کتابخوانی

خواندن در هر مرحله ای از زندگی برای تربیت فرزندان باهوش ضروری است. کتابخوانی در هر سنی و هر مرحله ای می تواند صورت گیرد. خواندن برای نوازدان همچنین باعث ارائه الگویی آهنگین به آنان می شود که سلول های مغزی را پرورش می دهد. با اینکه نوزادتان نمی تواند آنچه را شما می خوانید بفهمد اما به او کمک می شود نحوه استفاده درست از زبان را بیاموزد.

یک روش برای غنی سازی محیط کودک و کمک به رشد او، داشتن کتاب در خانه است. کلمات برای کارکرد مغز ما نقش حیاتی دارند، بنابراین مطالعه بسیار مهم است. اگر از مطالعه لذت می برید آن را به طور آشکار نشان دهید و درباره آن صحبت کنید، در نتیجه کودک شما نیز همین کار را خواهد کرد.

انتخاب کتاب مناسب برای کودکان

ابتدا کتاب هایی را انتخاب کنید که تصاویری واضح، ساده و رنگی از چیزهایی داشته باشد که کودک هر روز در دنیای پیرامون خود می بیند. بهتر است هر صفحه، یک یا دو تصویر بدون جزئیات پیچیده داشته باشد.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «کتاب» واقع در رده «سرگرمی» و بخش «کودک» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...