دانشنامه فرزند

حمایت مالی از فرزند

حمایت مالی از فرزند

دانشنامه فرزند یک پایگاه اطلاع‌رسانی کاملا مستقل می‌باشد که با هدف بالا بردن سطح دانش خانواده‌های فارسی زبان، به صورت رایگان، راه‌اندازی شده است. عمده فعالیت‌های ما به ترجمه مقالات و گردآوری متون آموزشی اختصاص دارد. با توجه به این موضوع که فرزند هیچ‌گونه وابستگی سیاسی و اقتصادی به سازمان، نهاد یا ارگان دولتی و غیر دولتی ندارد، برای تداوم بخشیدن به فعالیت‌های رسانه‌ای خود هم به لحاظ فنی (هاستینگ و پهنای باند مصرفی) و هم به لحاظ تامین سایر هزینه‌های جاری (خرید کتب، منابع اطلاعاتی و استخدام نیروی کار متخصص) نیازمند کمک‌های مالی است.

همراهی و یاری شما می‌تواند در استمرار فعالیت فرزند تاثیر گذار باشد. همه بازدیدکنندگان و کاربران سایت جزیی از خانواده فرزند محسوب می‌شوند، اگر شما نمی‌توانید به لحاظ مالی در حمایت از سایت سهیم باشید، با مشارکت در تبلیغات مردمی و معرفی دانشنامه فرزند، به سایرین ما را یاری رسانید. اگر توان کمک مالی، هر چند بسیار جزیی را دارید با صرف کمترین زمان از طریق راه های زیر به این کار اقدام نمایید و یا به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید که پشتیبان مالی دانشنامه فرزند باشند.

ما حمایت‌های مالی ارزشمند شما را ارج نهاده و حداکثر تلاش خود را در جهت پیشرفت روز افزون خدمات به عمل خواهیم آورد.

پرداخت الکترونیکی مستقیم:

توسط فرم زیر حمایت مالی شما به همراه مشخصات ارسالی در سیستم ثبت خواهد شد، تا شاید بتوانیم در فرصت مناسب گوشه‌ای از لطف شما را جبران نماییم.

تکمیل اطلاعات زیر الزامی نبوده و تنها جهت تسهیل پیگیری‌های آتی درخواست می‌گردد.

پرداخت از طریق تلفن همراه:

شما می‌توانید از طریق شماره‌گیری کد زیر به وسیله تلفن همراه و وارد نمودن مبلغ حمایتی به ریال، کمک‌های نقدی خود را به حساب ما واریز نمایید.

‎*788*97*1115#

انتقال وجه کارت به کارت:

در صورت وجود مشکل در پرداخت الکترونیکی می‌توانید از طریق انتقال وجه بانکی مبلغ حمایتی خود را به حساب دانشنامه فرزند واریز نمایید.

5022297000076203
IR720570390381013714440101
موسسه دانش آوازه نقشینه - بانک پاسارگاد

حمایت توسط فارسی زبانان خارج از ایران:

شما می‌توانید با عضویت در کلوب ما، حمایت مالی خود را به صورت ماهیانه به حساب بین‌المللی دانشنامه فرزند واریز نمایید. همچنین با عضویت در این کلوب خدمات زیادی به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. برای مشاهده و عضویت کلید زیر را بفشارید.

در حال بارگذاری ...