دانشنامه فرزند

حمایت مالی از فرزند

حمایت مالی از فرزند

دانشنامه فرزند یک پایگاه اطلاع‌رسانی کاملا مستقل می‌باشد که با هدف بالا بردن سطح دانش خانواده‌های فارسی زبان، به صورت رایگان، راه‌اندازی شده است. عمده فعالیت‌های ما به ترجمه مقالات و گردآوری متون آموزشی اختصاص دارد. با توجه به این موضوع که فرزند هیچ‌گونه وابستگی سیاسی و اقتصادی به سازمان، نهاد یا ارگان دولتی و غیر دولتی ندارد، برای تداوم بخشیدن به فعالیت‌های رسانه‌ای خود هم به لحاظ فنی (هاستینگ و پهنای باند مصرفی) و هم به لحاظ تامین سایر هزینه‌های جاری (خرید کتب، منابع اطلاعاتی و استخدام نیروی کار متخصص) نیازمند کمک‌های مالی است.

همراهی و یاری شما می‌تواند در استمرار فعالیت فرزند تاثیر گذار باشد. همه بازدیدکنندگان و کاربران سایت جزیی از خانواده فرزند محسوب می‌شوند، اگر شما نمی‌توانید به لحاظ مالی در حمایت از سایت سهیم باشید، با مشارکت در تبلیغات مردمی و معرفی دانشنامه فرزند، به سایرین ما را یاری رسانید. اگر توان کمک مالی، هر چند بسیار جزیی را دارید با صرف کمترین زمان از طریق راه های زیر به این کار اقدام نمایید و یا به دوستان و آشنایان خود توصیه کنید که پشتیبان مالی دانشنامه فرزند باشند.

ما حمایت‌های مالی ارزشمند شما را ارج نهاده و حداکثر تلاش خود را در جهت پیشرفت روز افزون سایت به عمل خواهیم آورد.

پرداخت الکترونیکی مستقیم:

توسط فرم زیر حمایت مالی شما به همراه مشخصات ارسالی در سیستم ثبت خواهد شد، تا شاید بتوانیم در فرصت مناسب گوشه‌ای از لطف شما را جبران نماییم.

حمایت توسط فارسی زبانان خارج از ایران:

شما می توانید حمایت مالی خود را با کلیک بر روی کلید زیر از از طریق درگاه PayPal به حساب فرزند واریز نمایید.

در حال بارگذاری ...