دانشنامه فرزند

لکه بینی و درد زیر دل در هفته 7 بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ٣٥ سال دارم پارسال سقط جنین داشتم الان ٧ هفته و ٤ روز باردارم، ٢ هفته هست که تیکه هاى تیره رنگ هر از گاهى از بدنم خارج میشه البته ٣ روز پیش سونوگرافى کردم گفتند قلب تشکیل شده ولى ٢ روزه بعد از لک دیدن زیر دلم تا میایستم درد میگیره مى خواستم ببینم طبیعیه؟

پاسخ کارشناس:

ژاله جانكی (کارشناس مامایی):

در صورت دفع تکه های تیره یا لخته های خون حتما در اولین فرصت به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه کنید، دفع لخته احتمال سقط جنین و خونریزی یا لکه بینی نشانه تهدید به سقط جنین می باشد، از علایم دیگر تهدید به سقط جنین درد قسمت زیر دل می باشد. بهتر است به پزشک یا مراکز درمانی مراجعه کنید و در صورت نیاز سونوگرافی مجدد انجام شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «علایم و مشکلات» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...