دانشنامه فرزند

علت تاول و ترشحات سفید در واژن چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

دو، سه روزه که متوجه یه چیزی شبیه جوش روی لبه ی درونی واژنم شدم اول فقط زیر پوستی و بود و کمی التهاب و خارش داشت بعد از دو روز بزرگ و آبدار شده، یه چیزی مثل تاول میخواستم بدونم آیا نگران کننده هست و باید به پزشک مراجعه کنم؟ علتش چیه؟ ضمنا من عفونت و زخم دارم و ترشحات سفید رنگ مثل نشاسه اما غلیظ.

پاسخ کارشناس:

لیلا پژواک (کارشناس مامایی):

با توجه به توضیحات شما، احتمال تبخال تناسلی هست و سریعا جهت درمان و عدم گسترش به نقاط دیگر و همچنین درمان عفونت واژینال به ماما یا متخصص زنان مراجعه کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

آزمایشات

در حال بارگذاری ...