دانشنامه فرزند

رنگ کردن مو در زمان بارداری ناخواسته

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۳۰ ساله هستم. قدم ۱۶۵ سانتیمتر است و وزن پیش از بارداری ام ۷۳ کیلوگرم بوده و اکنون ۷۳ کیلوگرم هستم. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 95/12/28 بوده. اکنون در هفته نمیدونم چندمم، آخه دیشب فهمیدم باردار هستم. داروهای مصرفی من عبارتند از سردرد و مسکن. سوال من این است که من ۹ فروردین عروسیم بود، جلوگیری طبیعی کردیم جز ۱ بار که شوهرم نتونست کنترل کنه تا اینکه ۷ روز از عادتم رد شد رفتم آزمایش دادم که گفتن باردارم حالا چند سوال دارم، من قرص سردرد و مسکن سر خود خوردم حتی رنگ مو هم کردم آیا برای جنینم خطر داره؟ آخه نمی دونستم باردارم.

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

اگر فقط مسکن ساده خورده باشید مشکل خاصی پیش نمیاد. رنگ مو هم اگر قبل از باردار شدنتون بوده باشه مشکلی نیست در غیر این صورت حتما غربالگری های دوران بارداری را در مراکز معتبر انجام بدهید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بایدها و نبایدها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...