دانشنامه فرزند

احتمال موفقیت در بارداری با وجود یک بیضه

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من۳۰ساله و همسرم ۳۱ساله هستیم. هشت ماهی است برای بارداری اقدام کردم اما متاسفانه نتیجه ای در برنداشت. سونوی رحم و آزمایش هورمونم طبیعی است دوره های عادتم اغلب بدین شکل است 24، 28، 26، 26، 24، 26، 28 ، ... . و همسرم یک بیضه دارد، چرا که نه سالگی دیگری را از بدنش خارج کرده اند و بسیار کوچک تر است. آیا ما شانس فرزند دار شدن داریم؟ چه آزمایشی انجام دهیم؟ به چه پزشکانی مراجعه کنیم؟

پاسخ کارشناس:

ميترا بناءساعی (کارشناس مامایی):

حتما همسرتان باید آزمایش آنالیز اسپرم بدهند تا از سلامت بیضه مطمئن شوید. داشتن یک بیضه سالم هم برای بارداری کافی است. همسرتان باید به پزشک کلیه و مجاری ادرار مراجعه کند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «افزایش احتمال بارداری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 4 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...