دانشنامه فرزند

لکه بینی و سوزش شکم در زمان تاخیر قاعدگی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من پریودای منظم داشتم تا فروردین ماه که باید پانزدهم میشدم نشدم، رفتم دکتر آزمایش دادم گفتن چیزی نیست در ضمن من تنبلی تخمدان دارم البته یک تخمدونم هست. تا نهم اردیبهشت خبری نبود نهم یه ذره عصبی بودم لکه دیدم گفتم پریود شدم دیگه تا امروز که بیستم هست همچنان لکه بینی دارم به رنگ سیاه یه روزم خونریزی داشتم ولی مثل پریودی همیشم نبود دکترم رفتم معاینه کرد گفت رحمت شل شده داری پریود میشی ولی یه هفته گذشته نشدم هنوز میخواستم بدونم چکار کنم درد و سوزش داخل شکم دارم وسط شکم.

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

شما حتما سونوگرافی رحم و تخمدان انجام بدید. امکانش هست که باردار باشید. در غیر این صورت میتونید از آمپول پروژسترون استفاده کنید تا پریود بشید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «فکر می کنم باردارم!» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...