دانشنامه فرزند

احتمال بارداری در صورت منفی بودن بی بی چک با وجود پرده بکارت

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۲۳ سالمه و تازه یک ماه عقد کردم. تاریخ پریود من از ۱۸ اردیبهشت بوده و دوره پریودم ۱۰ روزه است. تخمک گذاریه من حدود ۱، ۲ خرداد میشه من در اون تاریخ نزدیکی سطحی و بدون دخول با همسرم داشتم ولی حین رابطه کاندوم پاره شد و منی همسرم با سطح خارجی بدنم تماس پیدا کرد و حس میکنم به بیرون واژنم تماس داشته (دخول نداشتم و پرده بکارت دارم) میخواستم بدونم احتمال حاملگی من هست یا نه؟ من ۴ خرداد از بی بی چک استفاده کردم و جوابش منفی بود هیچ قرص ضد بارداریم مصرف نکردم.

پاسخ کارشناس:

مهدیه سیل‌سپور (کارشناس مامایی):

نمیتونم دقیق بگم باردارید یا خیر، اما درصدش زیاد نیست، استرس نداشته باشید. یک هفته قبل و بعد از پریود شانس بارداری بیشتر میشود، اما، روز تخمک گذاری شما نبوده، چون تخمک گذاری میانه سیکل انجام میشود. در صورت یک هفته تأخیر پریود، آزمایش خون انجام دهید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «فکر می کنم باردارم!» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...