دانشنامه فرزند

خستگی و فراموش کاری در زنان ناشی از چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من قرص آهن ایروویت و مولتی ویتامین پریناتال می خورم اما خیلی زود احساس خستگی می کنم و بسیار فراموش کارم. در ضمن من شغلم مربی ورزش هست. هر روز یک ساعت کار می کنم به خاطر پسرم تایم کمی میرم. نیاز به کلسیم یا ویتامین دیگه ای هست؟

پاسخ کارشناس:

ميترا بناءساعی (کارشناس مامایی):

در قرص های مولتی ویتامینی که می خورید کلسیم و ویتامین ها به اندازه کافی موجود است مگر اینکه کمبود آن ها را داشته باشید که برای اطلاع از آن باید آزمایش بدهید. خستگی و فراموش کاری می تواند علت های دیگری مثل اختلالات خواب و کم خوابی و استرس داشته باشد. از نرمال بودن فشارخون خود نیز اطمینان حاصل کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...