دانشنامه فرزند

دلیل ایست ناگهانی قلب جنین چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سن حاملگیه من نه هفته و دو روز هست، در هفته هفت لکه بینی مختصری داشتم که شیاف سیکلوژست مصرف می کنم. سونو همه چیو نرمال تشخیص داده، ضربان قلب جنین نرماله. نگرانیه من اینه که آیا ممکنه تکرار شه؟ خطری تهدید می کنه جنینو؟ ایست ناگهانی قلب جنین به چه دلیل می تونه باشه؟

پاسخ کارشناس:

سمیرا طاهری (کارشناس مامایی):

در اوایل بارداری لکه بینی مختصر طبیعیه و مشکل خاصی نیست البته چون شیاف استفاده می کنین، ولی بهتره در سه ماهه ی اول فعالیت سنگین نداشته باشین و نزدیکیتون رو محدود کنین. در رابطه با قلب جنین علل متعددی داره از جمله مشکلات کروموزومی و یه سری علل ناشناخته.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «مشکلات بهداشتی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...