لکه بینی در هفته ششم بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من به حساب خودم هفته 6 بارداریم اما سونو گفته هفته 4 امم. الان لکه بینی دارم دکتر بهم شیاف داده اما دیروز که صبح و شب گذاشتم بهتر بود اما امروز یکی گذاشتم باز لکه بینی دارم. چی کار کنم؟ دو تا بزارم یا یکی؟ 10 روز دیگه هم بهم سونو دادن که ببینن قلب و جنین تشکیل شده. آمپول آنوکساپارین داده و تا 10 روز قرص آ اس آ تداخل نداره؟ یک روز سینه هام سفته علایم بارداری دارم یه روز ندارم اشکال نداره؟

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

شیاف را روزی دو عدد مصرف کنید آمپول تزریق شود و استرس نداشته باشید. علایم سینه هایتان هم نرمال است و مشکلی ندارد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «علایم و مشکلات» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

سایر مطالب مرتبط

مطالب پلکان

پاسخ کارشناسان