دانشنامه فرزند

دلیل تاخیر در قاعدگی به همراه ترشحات بسیار زیاد چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من مدتی هست که پریردام نامرتب هست، الان حدود ٥٠ روز هست نشدم و علایم پریودی دارم ولی نمیشم. چند وقت ترشحات زیاد دارم بدون درد و بو، همرنگ ترشحات تخمگ گذاری مثل سفیده تخم مرغ هست حتی لباس زیرم هم مرتب باید عوض کنم، تو دستشویی هم که میرم میاد ولی علایمی از عفونت مثل سوزش و خارش ندارم دلیل آن چیست؟ متاهل هستم و یک بچه ١سال و دو ماهه دارم.

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

توصیه میکنم توسط پزشک زنان یا ماما معاینه داخلی شوید و یک تست پاپ اسمیر نیز انجام دهید. سپس جهت نامرتبی قاعدگی سونوگرافی انجام دهید از رحم و تخمدانها، تا علت نامنظمی بررسی شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 5 کاربر 4 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...