دانشنامه فرزند

علت سردرد و لرزش بدن در هفته 23 بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 32 ساله هستم. قدم 154 سانتیمتر است و وزن پیش از بارداری ام 72 کیلوگرم بوده و اکنون 83 کیلوگرم هستم. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 95.10.30 بوده. اکنون در هفته 23 بارداری هستم. داروهای مصرفی من عبارتند از کلسیم د، هماتونیک و ایزوپرین ضد سقط. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: اولین بارداریم هست. سوال من این است که سوالم اینکه چند روزه سر درد، فشار در وسط سرم، حالت مور مور شدن، بیخوابی، احساس، خفگی، ترس از زایمان هنگام خواب، لرزش در کل بدن مثل وقتی که آدم سردش هست دارم و به همراه بی اشتهایی.

پاسخ کارشناس:

زیبا طالبی (کارشناس مامایی):

با سلام، حتما به یک درمانگاه مراجعه کنید تا فشارخون چک شود و اگر نمیتوانید آرامش خود را حفظ کنید به یک مشاور مراجعه کنید. اگر فشارخون شما نرمال بود و مشکل بینایی هم نداشتید و همچنان سردرد داشتید حتما به یک متخصص مغز و اعصاب مراجعه کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «علایم و مشکلات» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...