دانشنامه فرزند

تلاش ناموفق برای بارداری بعد از گذشت 3 ماه

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 5 مرداد پریود شدم و 20 سونگرافی کردم. ضخامت آندومترم 3 و فولیکول تخمدان راست 9 و چپ 10 هستش، آیا مشکلی هست؟ اگر مشکلی وجود داره لطف می کنید بگید چه قرصهایی باید استفاده کنم؟ من 28 سالمه 6 ساله ازدواج کردم و 3 ماهی هست اقدام برای بارداری کردم. بعد من هر ماه پریود می شم با دو، سه روز اختلاف یا زودتر یا دیرتر.

پاسخ کارشناس:

ميترا بناءساعی (کارشناس مامایی):

تمام شرایط شما در حال حاضر برای بارداری نرمال است. با این شرایط تا یک سال به فرد فرصت می دهیم با نزدیکی مداوم (یک روز در میان) باردار شود، اگر نشد وارد مرحله بررسی و درمان دارویی می شویم.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «ناباروری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...