دانشنامه فرزند

توانایی باروری با یک بیضه

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

همسرم تا ده سالگی بیضه ای داشته که پایین نیامده بود و الان یک بیضه کوچک به اندازه گردو و دیگری کمی بزرگتر دارند. حاضر به انجام آزمایش اسپرم نیستند و چهار ماه اقدام بارداریم بی نتیجه بود، (البته or دارای حجم کوچکتر از طبیعی و تعداد انترال در روز ۱۹دوره ۲۶روزه ۴ بود)، آزمایشات خودم سالم بود. تنها چگونه می توان قدرت اسپرم ها و شانس بارداری را افزایش داد؟

پاسخ کارشناس:

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):

بدون انجام آزمایش آنالیز اسپرم نمی توان راهکار درمانی ارائه داد چرا که درمان بسته به نوع مشکل اسپرم ها متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی مصرف اسیدفولیک، مکمل روی و ویتامین ث، گردو، سیر و مواد غذایی تازه و سالم و همچنین اجتناب از مصرف سیگار و قلیان به بهبود قدرت باروری مردان کمک می کند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آمادگی جسمانی» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 6 کاربر 3.5 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...