دانشنامه فرزند

لکه بینی هنگام مصرف قرص ld.

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سلام، من هشت روز قبل از پریودیم قرص ال دی خوردم امروز که روز هشتم مصرفم هست لکه دیدم. می خواستم بدونم تا چند روز این لکه بینی هست؟ یعنی تا زمانی که قرص مصرف میکنم لکه بینی خواهم داشت؟ تا چند روز بعد از قطع مصرف، پریود میشم؟

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

با سلام، دقت کنین که یک شب استفاده نکنین لکه بینی رو دارید ولی الان که لکه دیدین، از یک بسته دیگه شبی دو تاش کنین و وقتی لکه بینیتون بند اومد، بسته جدید رو دیگه استفاده نکنین و بسته قبلی رو ادامه بدین تا موقعی که دیگه تصمیم داشتین پریود شین ولی بعضی ها با خوردن قرص چون بهشون نمی سازه این حالت رو پیدا می کنند. اگر 10 روز قبل استفاده می کردین بهتر بود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 16 کاربر 4.1 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...