دانشنامه فرزند

شکاک شدن به همسر در دوران بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من هفته 23 بارداریم، از اون موقع که باردار شدم شکاک شدم به شوهرم با این که ازش مطمئنم اما مثل دیوونه ها هواشو دارم و عجیب شکاک شدم گوشی که دستش می گیره خودمو می خورم یا بیرون میره نمیدونم چکار کنم خودمم دیگه ازدست افکار خودم خسته شدم.

پاسخ کارشناس:

مریم زردشت (کارشناس مامایی):

بعضی از خانم ها در دوران بارداری کمی از نظر روحی حساس می شوند که این هم به علت تغییرات هورمونی ست، بنابراین نیاز به توجه بیشتری دارند اما ممکن است شوهرشان رفتار سابق را داشته باشد و این موضوع خانم را ناراحت کند. البته مشکوک شدن به همسر دلایل مختلفی دارد و ممکن است حتی کاملا با بارداری بی ارتباط باشد، پس بهترین کار مشورت با یک روانشناس می باشد.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «سلامت روحی» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 1 از 5 می‌باشد.
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...