دانشنامه فرزند

باردار نشدن پس از عمل واریکوسل

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من الان حدود 2 سال اقدام کردم برای بارداری، خودم 40 سالمه و ازدواج دومم، خودم 2 تا فرزند دارم فرزند دوم 17 سالش. شوهرم واریکسل داشته هم چپ هم راستشو عمل کرده از عمل دومش 6 ماه می گذرد الان تو آزمایششم اسپرمش به 60000000 رسیده من خودمم آزمایش دادم سالمم الا چند ماهی پریودم جلو میفته 2 روز هر ماه، قرص کلومیفن ماه قبل خوردم باردار نشدم این ما هم قرص لتراکس خوردم نشدم به نظرتون چکارکنم؟ شوهرم خیلی ناراحت که بچه نداره خودم سنم داره میره بالا ممنون اگر راهنمایی کنید.

پاسخ کارشناس:

سارا خلیلی (کارشناس مامایی):

در برخی موارد علل عدم وقوع بارداری ناشناخته هستند. توصیه می کنم به کلینیک ناباروری مراجعه نموده تا در صورت نیاز از روش های کمک باروری برای تان استفاده شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «ناباروری» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...