دانشنامه فرزند

علت خشکی واژن و درمان کاهش میل جنسی چیست؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 26 سالمه و 9 ماهه ازدواج کردم اوایل خیلی خوب بود هم میل جنسی داشتم هم به ارگاسم میرسیدم الان تقریبا دو سه هفته ای هست که میلم کم شده اصلا به ارگاسم نمیرسم و تازگیها اصلا خشکی واژن دارم نمیدونم چیکار کنم؟ یک ماهه اقدام به بارداری کردم آیا خشکی واژن تاثیری روی دیرتر باردار شدن داره یا نه؟

پاسخ کارشناس:

مهدیه سیل‌سپور (کارشناس مامایی):

خشکی واژن به علت اینه که عشق بازی به اندازه کافی نبوده تا شما تحریک بشید یا ارضا بشید. عواملی مثل استرس، غذاها، رفتار همسرتون روی این قضیه دخیل هستند. بهتره از قطره گل سرخ، زعفران و پیاز بیشتر استفاده کنید، استرس نداشته باشید، روابط بهتری با همسرتون داشته باشید تا لذت بیشتری ببرید. برای بارداری هم آزمایشات پیش از بارداری و انجام دهید، اگر تا شش ماه بارداری اتفاق نیافتاد، برای درمان اقدام کنید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...