دانشنامه فرزند

لکه بینی پیش از قاعدگی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

بنده 25 ساله هستم و دوساله ازدواج کردیم و پیشگیری طبیعی داشتم. پریودهام سر موعد مقرر و سیکل 28 روزه دارم. اسفند ماه برای اولین بار قبل از پریود, دو تا سه روز لکه بینی داشتم که به پزشک معالجه کردم و بعد از انجام آزمایشات که مشخص شد عفونت دارم برای قطع لکه بینی قرص مدروکسی پروژسترون تجویز کردن و با مصرف یک ماه آن لکه بینی قطع شد. الان دو ماه است که اقدام به بارداری کردم و در این دو ماه باز لکه بینی سه روز قبل از پریود دارم یعنی تیرماه و مرداد ماه. خواهشمندم راهنمایی نمایید و این که علت لکه بینی چه چیزی می تواند باشد؟

پاسخ کارشناس:

مریم سعادتی (کارشناس مامایی):

باید آزمایش هورمون انجام دهید و بعد درمان شوید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

مقالات

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...