دانشنامه فرزند

درد واژن هنگام نزدیکی بعد از زایمان طبیعی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 23 ساله هستم. قدم 167 سانتیمتر است و وزن پیش از بارداری ام 50 کیلوگرم بوده و اکنون 56 کیلوگرم هستم. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 96.4.17 بوده. داروهای مصرفی من عبارتند از کلسیم. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: نداشتم. سوال من این است که، من 7 ماه هست که زایمان طبیعی داشتم و اولین فرزندم. هنوز هم بعد از 7 ماه هر وقت نزدیکی دارم احساس درد و سوزش میکنم حتی اطرافش حالت بریده بریده میشه و دیگه نمیتونم ادامه بدم، چیکار باید بکنم باعث عذاب همسرم شده؟ ممنون ازتون.

پاسخ کارشناس:

نادیا بازرگان (کارشناس مامایی):

حتما در اولین فرصت نزد متخصص زنان رفته و از نزدیک معاینه داخلی شوید. هم وضعیت جوش خوردن بخیه های قبلی بررسی شود هم از نظر قارچ بررسی شوید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 5 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...