نوع زایمان بر اساس داروهای رقیق کننده خون

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 36 ساله، 164 قد و وزن پیش از بارداری 58 و الان 71. 96.1.27 (آخرین قاعدگی) و اکنون در هفته 34. آسپرین، آمپول کلگزان، قرص پروژسترون خوراکی، فیفول، کلسیم D، لووتیروکسین، ویتامین D و قرص پرگناکر. سه سقط دو تا در یک ماه و یکی 7 هفته و 3 روز، از طریق شیاف در بیمارستان. سوال من، من به علت سقط های مکرر دکترم بهم آمپول کلگزان 4000 که روزی یه دونه تزریق میکنم و آسپرین که یه دونه میخورم، الان تو هفته 34 هستم و تا پایان بارداری باید مصرف کنم میخواستم بدون با وجود رقیق کننده هایی که مصرف میکنم نوع زایمان ما چطوری میشه؟ من از خونریزی حین زایمان نگرانم میشه راهنمایی کنید، با سپاس.

پاسخ کارشناس:

مینا فرخی (کارشناس ارشد مامایی):

سلام، درمان سقط مکرر و داروهای مصرفی روی انتخاب نوع زایمان تاثیری نداره، هر چند بخاطر سقط های مکرر و در نتیجه با اهمیت بودن فرزندتان احتمالا سزارین می شوید اما چند مدت قبل از زایمان داروها قطع می شوند.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «زایمان» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان