دانشنامه فرزند

علت عدم خونریزی و درد بعد از اولین نزدیکی

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

سلام، دوستم 17 سالشه و تازه عروسی کرده و با هم خیلی صمیمی هستیم. اون به من گفت که من نه شب زفاف و نه الان که سه هفته از شب زفاف گذشته، اصلا نه درد داشتم و نه خونریزی. گفت تو هم همینطور بودی؟ گفتم نه. گفت نمیدونم چیکار کنم، بهش گفتم من میپرسم از متخصص بهت میگم. حالا میخواستم بدونم چرا اینجور شده، دوستم چیکار کنه؟

پاسخ کارشناس:

مریم سعادتی (کارشناس مامایی):

جای نگرانی نیست، بعضی افراد پرده یا هایمن با خاصیت کشسانی دارند که ممکن است خونریزی کم و یا حتی اصلا خونریزی در نزدیکی نداشته باشند و طبیعی است. می توانید توسط متخصص معاینه شوید تا مطمئن شوید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «روابط» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

بیماری‌ها

در حال بارگذاری ...