دانشنامه فرزند

عفونت قارچی واژن در زمان اقدام به بارداری

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من الان سه ماهه که تو اقدامم برای بارداری ولی تو همین سه ماه پریودام نامنظم شده، همیشه 23 تا 26 روز پریود میشدیم این دو، سه ماه 31 روز و یا 20 روز پریود شدم در ضمن خارش، و سوزش شدید داشتم دکتر گفتن عفونت قارچی شیاف واژینال دادن و الان 32 روز گذشته پریود نشدم ولی درد سینه و درد زیر شکم دارم. و اینکه شیاف در زمان بارداری مشکلی ایجاد نمیکنه.

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

یکم بخاطر استرس برای باردار شدنتون هست که سیکلتون نامنظم شده، ولی برای اطمینان زودتر تست بی بی چک و یا آزمایش خون رو انجام بدین. اسم شیاف رو نگفتین ولی شیاف هایی که استفاده میشه برای عفونت مشکلی تو بارداری ایجاد نمیکند علائم پریود رو دارید ولی با انجام آزمایش زودتر خیالتون راحت میشه.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آمادگی جسمانی» واقع در بخش «پیش از بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...