دانشنامه فرزند

درد و خونریزی پس از نزدیکی به چه علت می باشد؟

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من ۲۸ ساله هستم، قدم ۱۶۰ سانتیمتر است و وزنم ۱۰۰ کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 95/10/17 می باشد. زمان قاعدگی تا پاک شدنم 5 روزه است و قاعدگی من منظم است. تازه ازدواج کردم و قصد بارداری هم دارم است. من الان یه ماهه ازدواج کردم و هر بار که قصد نزدیکی داریم درد شدید دارم و خونریزی، و خیلی هم دوس دارم بچه دار بشم. بعضیا میگن به خاطر درد و خونریزی باید برم دکتر، به نظر شما باید چیکار کنم؟

پاسخ کارشناس:

مریم سعادتی (کارشناس مامایی):

بله، باید توسط پزشک معاینه واژینال شوید تا دهانه رحم بررسی شود و اگر عفونت دارید درمان شوید تا درد نزدیکی کاهش یابد و مرحله قبل نزدیکی را افزایش دهید تا درد نزدیکی کم شود.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «بیماری» واقع در بخش «خانواده» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
امتیاز کسب شده این مطلب توسط رای 1 کاربر 1 از 5 می‌باشد.

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...