دانشنامه فرزند

لکه بینی به دلیل چرخش جنین در شکم مادر

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

هفته ۳۴ بارداری هستم و اولین بارداریمه. لکه بینی بدون درد داشتم به رنگ قهوه ای که فقط موقع ترشح رو دستمال میبینم. رفتم بیمارستان نوار قلب جنین گرفتن و حرکاتاش هم خوب بود. فرستادنم سونو. سونو همچی خوب بود. وزنش ۲۴۰۰، آب دورش ۱۹، سرش پایین اومده بود. تا هفته ۳۲ سرش بالا بود سونو گفت چرخیده. الان سه روز می گذره و ترشح قهوه ای خیلی کم شده و ترشح خودمم کم شده. آیا جای نگرانی داره؟

پاسخ کارشناس:

الهام جوانشیر (کارشناس مامایی):

نه، به خاطر چرخش که ایجاد شده یکم لکه بینی طبیعی هستش ولی استراحت مطلق داشته باشین و نزدیکی نداشته باشین.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «سه ماهه سوم» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...