دانشنامه فرزند

اکوژنیسیته روده جنین

دانشنامه فرزند: سوالی که در ادامه مطالعه می‌فرمایید توسط یکی از مخاطبان ارسال شده است. شما نیز می‌توانید با ارسال سوالات خود به سامانه مشاوره دکترهمراه با کارشناسان سامانه مشورت کنید. کارشناسان سامانه مشاوره دکترهمراه در کمترین زمان، پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ارسال سوال کافیت به صفحه «ارسال سوال» در سامانه مراجعه نمایید.

سوال مخاطب:

کاربر ناشناس:

من 27 سالمه و بارداری اولم است، آزمایش غربالگری و سونو NT مرحله اول در 12 هفتگی و غربالگری دوم همه چیز خوب بود. در سونو آنومالی در هفته 17 گفتن اکوژنیسیته روده جنین مختصرا دیده شد. الان 29 هفته باردارم ولی مشکل روده ها هنوز رفع نشده. نگرانم برای جنین مشکل ساز بشه اگر الان بفکر درمان نباشم. رشد و حرکات جنین هم کاملا نرمال هست. باید چه کار کنم الان؟

پاسخ کارشناس:

نسرین صفری (کارشناس مامایی):

این امر می تواند دلایل متفاوتی داشته باشد. با این توصیفاتی که شما فرموده اید جای نگرانی نیست، اما چون من دقیقا از سونوی شما و سایر موارد اطلاع ندارم، بهتر است برای رفع نگرانی و آرامش خود حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

مطلبی که مطالعه نمودید، پیرامون موضوع «آزمایشات و مراقبت ها» واقع در بخش «بارداری» می‌باشد. در ادامه مطالعه تعدادی از مطالب مشابه از لحاظ محتوا و موضوع را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام دانشنامه فرزند هر روز مطالب مفید و معتبر ما را دنبال نمایید.

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط کارشناسان، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است.

ارزیابی و توصیه
اولین ارزیابی را شما انجام دهید!
لطفا پس از وارد نمودن تاریخ اولین روز از آخرین قاعدگی، کلید محاسبه را بفشارید:

مطالب پیشنهادی

مطالب مجله ونوس

سایر مطالب مرتبط

پاسخ کارشناسان

در حال بارگذاری ...